Najbolji igrač Studia je

Blog
srijeda, travanj 29, 2009

MNK STUDIO VS MNK LEŠINARI

Ekipo moja nažalost moram pisati o ovoj utakmici protiv vrlo jake ekipe Lešinara iako nebi tija pisati.
Na ovu utakmicu smo krenuli bez onog naboja kao protiv Jezeranov,ali smo igrali i bez našeg igrača legendarnog Pipe (MARADONE).
Več na početku ove utakmice smo primili vrlo brzo pogodak i tu pada strmoglavo naša igra i do kraj poluvremena primamo još tri pogotka tako da smo na poluvremenu več imali siguran poraz.
U drugo poluvrijeme smo se još više opustili i pri rezultatu od ajme 7-1 naš novi mladi igrač Šime (Juha) asistira za Čaletu koji naravno bez greške zabija pogodak.Do kraja utakmice smo primili još jedan pogodak tako da smo morali upisati još jedan poraz u ovoj ludoj Murterskoj ligi.

MNK STUDIO - MNK LEŠINARI
                         1 - 8

studio-betina @ 12:41 |Komentiraj | Komentari: 9 | Prikaži komentare
utorak, travanj 21, 2009

MNK STUDIO VS MNK JEZERA

a tu smo utakmicu ušli sa željom za remijem ali odma na početku utakmice naš Siniša Čubrić se zatrčao prema protivničkom golu presjekao i pospremio u mrezu mladog Jezerskog golmana.
2.minute poslije tog pogotka u jednom trenutku došlo je do incidenta na parketu kada se naš legendarni napadač Pipo˙(MARADONA) upustio u verbalni okršaj sa Jezerskim najboljim igračem Baštom ali je to prekinuo sudac koji im je pokazao oba dvojici crveni karton.
Nakon toga incidenta igra se prebacila na nasu stranu i minutu prije kraja prvog poluvremena Jezerski igrač Stefano vrlo razornim udarcem sa strane nekih 7 metara poviše glave našeg najboljeg golmana Luke(Messe) koji je nije vidio kao ni sigurno publika.
U 2.poluvrijeme je Studio krenuo vrlo žestoko i to je urodilo plodom kada je asistencijom našeg golmana Messe zvijezda kluba Krešimir Čaleta primio loptu i fintom izbacio jednog Jezerskog igrača i našao se sam ispred golmana i bez ikakve greške rasčepio mrežu Jezeranima.
A do kraja utakmice se pucalo na sve strane a nas je spašavao golman sa vrlo lijepim paradama zatvorio mrežu Studia do kraja,i napokon sudac je odsvirao kraj utakmice a mi smo opet razvalili prvog na ljestvici.

MNK STUDIO - MNK JEZERA
                              2  :  1

studio-betina @ 19:26 |Komentiraj | Komentari: 15 | Prikaži komentare

Ponavlja se povijest kada je 80ih MNK STUDIO harao Murterskom ligom gdje je i osvojio a izgleda da je i ove godine na dobrom putu.Ove godine su na početku lige krenuli vrlo loše sa čak 4 poraza u nizu,ali kad je prvi golman Marko Malec otišao na klupu da vodi ekipu sa klupe a na njegovo mjesto je došao Luka Šandrić(Messo) koji briljira na vratima i tu kreče jedan veliki ne iznenađujući niz od 5 pobjeda 2 remija i 1 poraz.Do sada su padali MNK KALAFAT,MNK  KEZO,MNK TISNO,MNK PROGRESS i MNK JEZERA.
studio-betina @ 17:10 |Komentiraj | Komentari: 5 | Prikaži komentare